Sıkça Sorulan Sorular

Meis Charge Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Meis Charge, Melden Enerji’nin bir markasıdır. Elektrikli araç sahipleri için hızlı şarj istasyonları sağlayarak sürüş deneyimini geliştirmeyi amaçlar.

Elektrikli Araçlara Yenilikçi Şarj Çözümleri

Meis Charge, GES, HES ve RES alanlarında faaliyet gösteren Melden Enerji bünyesinde 2022 yılında faaliyete geçen bir marka olarak, yeni nesil enerji çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.
İstasyonlarımızda bulunan uygulama indirme QR kodunu taratarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Gerekli adımları takip ettikten sonra, cihazınızda bulunan veya kendinize ait olan şarj kablosunu aracınıza bağlamalısınız. Şarj cihazının ekranında bulunan QR kodunu mobil uygulamayı kullanarak taratarak şarj işlemini başlatabilirsiniz. Şarj işlemini başlatmak için kablonun aracınıza ve istasyona doğru şekilde takılı olduğundan emin olun.
Aracınızı Meis Charge mobil uygulama ana sayfasında görüntülenen şarj istasyonlarından şarj edebilirsiniz.
Meis Charge mobil uygulaması üzerinden bütün şarj istasyonlarının ve hatta soketlerin uygunluk durumunu anlık kontrol edebilirsiniz.
Şarj işlemini mobil uygulama üzerinden veya cihaz üzerinden durdurup kablonuzu çıkarabilirsiniz. Şarj işlemini durdurmadan kablonuzu kesinlikle istasyondan ve aracınızdan çıkarmayınız.
Meis Charge’a ait olan halka kapalı alanlardaki (otel vb.) şarj istasyonlarımızda herhangi bir park ücreti alınmamaktadır. Halka açık alanlardaki şarj istasyonlarımızda diğer araç sahiplerinin de şarj edebilmesi ve şarj işlemlerinin daha sürdürülebilir olması açısından şarj işleminiz bittikten belli bir süre sonra park ücreti otomatik olarak alınır.
Ödemenizi uygulama üzerinden kredi kartı bilginizi ekleyerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şarj işlemi bittikten sonra ücretlendirmeniz, mobil uygulamada fiyatlandırma sekmesinde ve sitemizde sağ alanda bulunan Fiyatlar sayfasında belirtildiği şekilde hesaplanıp kartınızdan tahsil edilecektir. Kart bilgileriniz güvenli ödeme sistemleri ile güvence altında olup başka bir kurum ya da kuruluşla paylaşılmamaktadır.
kWh fiyatlarımız mobil uygulamada şarj istasyonu üzerine tıklayarak veya internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.
Meis Charge şarj istasyonlarından tüm tam elektrikli araçlar ve plug-in hibrit araçlar yararlanabilir.
Meis charge ile yapacağınız iş ortaklığı sayesinde işletmenize kurduracağınız şarj istasyonu ile gelir elde edebilirsiniz. İş ortaklıkları ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim bölümündeki formu doldurarak veya telefon yoluyla bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Teknik ekibimizin yapacağı keşif sonrasında tesisinize en uygun cihazın kurulumu gerçekleştirilecektir.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın!

Elektrikli araç kullanımını kolaylaştırmak ve çevremizi korumak için birlikte hareket edelim. Siz de bizimle birlikte bu dönüşüme katılmak isterseniz, hemen iletişime geçin.