Bireysel Sistemler

Bağımsız Güç Kaynaklarıyla Hayatınızı Doldurun

Elektrikli araç sahibiyseniz ya da elektrikli araç almayı düşünüyorsanız evinize ya da işyerinize sadece sizin kullanımınıza özel, altyapınıza uygun bir şarj istasyonu çözümleri sunuyoruz.

Bireysel Şarj Sistemleri

Elektrikli araç sahibiyseniz ya da elektrikli araç almayı düşünüyorsanız evinize ya da işyerinize sadece sizin kullanımınıza özel, altyapınıza uygun bir şarj istasyonu çözümleri sunuyoruz. Tüm elektrikli araçlarla uyumlu ev şarjı çözümlerimizle elektrikli aracınızı evinizde kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Güç Seviyeleri ve Uygun Model Seçenekleri

MEIS CHARGE AC şarj istasyonları 3,7 kW’dan 22 kW’a kadar ayarlanabilir güç seviyesi ile şarj istasyonunun bulunacağı noktaya ya da aracınızın modeline göre size en uygun AC modelini sunar.

Güvenli, Hızlı ve Akıllı Şarj Çözümleri

Meis Charger akıllı şarj üniteleri, şarjın güvenli, hızlı ve uygun maliyetli olmasını sağlar. Opsiyonel olarak sunduğumuz akıllı şarj hizmeti paketiyle birlikte uzaktan şarj ünitenizi yönetebilir, tüketimlerinizi takip edebilirsiniz. Şarj istasyonlarımız çok sayıda güvenlik sertifikasına ve uyumluluk standartlarına sahiptir, böylece şarj istasyonunun evinizi ya da iş yerinizi riske atmayacağından emin olabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın!

Elektrikli araç kullanımını kolaylaştırmak ve çevremizi korumak için birlikte hareket edelim. Siz de bizimle birlikte bu dönüşüme katılmak isterseniz, hemen iletişime geçin.